Choose your language: EN

CZ PL IR

800 750 750(8-16 hod.)

Reprezentace a svazy

Datum: 24.2. 2014

Svazu kulturistiky a fitness České republiky

Svaz kulturistiky a fitness České republiky (dále jen SKFČR) je dobrovolným, politicky nezávislým sportovním zájmovým občanským sdružením, s vlastní právní subjektivitou. SKFČR sdružuje právnické nebo fyzické osoby, za podmínek dále uvedených, které se zabývají organizací, výukou a školením ve všech disciplínách a oborech SKFČR.

 
 
 
Česká asociace extrémních sportů

"Extrémní výkony vyžadují extrémní kvalitu. Firma Nutrend nám dodává všechny doplňky výživy, bez kterých nelze 100 hodin závodit."
Ing. Marek Hájek, předseda ČAES

Česká asociace extrémních sportů (ČAES) je sdružení, které organizuje a řídí outdoor eXtrémní sportovní soutěže a činnost odvětví Outdoor eXtreme Adventure Sport v ČR. Je řádným členem ČSTV a již 15 let zabezpečuje státní reprezentaci ČR. Pořádá 15 let MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŠTAFET, JEDNOTLIVCŮ, ADVENTURE RACE I PŘÍRODNÍM VÍCEBOJI DVOJIC (SURVIVAL).

http://www.caes.cz/


ČATHS
Česká asociace tělesně handicapovaných sportovců

Dobrovolné občanské sdružení fungující již od roku 2005, které zabezpečuje rozvoj sportu tělesně handicapovaných občanů. Vytváříme podmínky od sportu rekreačního, přes výkonnostní až po vrcholový.
Jsme jediným zastřešujícím orgánem České reprezentace tělesně handicapovaných sportovců, které
mezi reprezentanty je celá řada paralympijských vítězů a mistrů světa.

www.caths.cz


Svazu lyžařů ČR


Dne 21. 11.1903 byl v Jablonci nad Jizerou založen Svaz českých lyžařů jako vůbec první národní lyžařský svaz na světě.
Lukáš Sobotka, president SLČR

Dne 21. 11.1903 byl v Jablonci nad Jizerou založen Svaz českých lyžařů jako vůbec první národní lyžařský svaz na světě. Zakládajícími členy byl Český Ski klub Praha, Český Krkonošský spolek Ski Jilemnice a Český Ski klub Vysoké nad Jizerou. V té době byly české země součástí Rakousko-uherského císařství.

http://www.czech-ski.com/

Sportovní kluby a oddíly

 
 
 
NUTREND SPECIALIZED CYCLING

Tým NUTREND Specialized Cycling je výkonnostní "odnoží" SK Handicapovaných cyklistů Praha, již tradičního pořadatele cyklistických závodů, King of Prague, Pražský cyklokros, závod ČP MTB handicapovaných cyklistů či Evropského poháru handicapovaných cyklistů v Praze na Strahově v rámci závodu Praha-Karlovy-Vary Praha.
Tým vzniknul v roce 2011 s jediným cílem a filozofií: zabezpečit a podpořit mladé talentované výkonnostní cyklisty, reprezentanty ČR a pomoci jim po stránce tréninkové i materiální na cestě k medailím z významných světových podniků.
www.skhcp.cz
 
  
RACING TEAM MAX 2

Team MAX2 působí na české motokrosové scéně od roku 2001. Brněnská stáj pracuje na profesionální bázi a svými dosavadními výsledky v závodech mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu, supermotu i quadcrossu dokazuje postupný nárůst svých sportovních ambicí. Team MAX2 obsazuje rovnoměrně všechny třídy mezinárodních i národních českých šampionátů, tvořícím už řadu let reprezentativní výkladní skříň tuzemského motokrosu, supermota a ostatních. Dres Teamu MAX2 oblékají závodníci zkušení i ti, jejichž nejlepší závodnická léta odborníci teprve očekávají. Někteří jezdci se pyšní získáním mistrovského titulu právě v dresu Teamu MAX2 (Miroslav Kučírek – MX 2009, 2010, Tomáš Trávníček – SMT 2009, 2010).
www.teammax2.cz
 
 
 
Sportovní klub cyklistů Praha

Sportovní klub cyklistů Praha je pořadatel významných cyklistických závodů: ČP MTB King of Prague - Pražský cyklokros, Evropský pohár handicapovaných cyklistů, Pražský MTB pohár - finále ČP mládeže na silnici.
http://www.skcpraha.cz/
 
 
 
 
 
Hokej Kladno s.r.o.

Když se v listopadu roku 1924 několik nadšenců rozhodlo založit v Kladně hokejový oddíl, nemohli tušit, k jakému fenoménu pokládají základní kámen. Kladno, léta proslulé jen jako město uhlí a oceli, se v budoucnu mělo stát jednou z největších bašt českého hokeje.

http://hc-kladno.cz/cz 
 
 
SK Sigma Olomouc  
SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby české nejvyšší fotbalové soutěže. První ligu poprvé okusila v ročníku 1982-1983, na jehož konci následoval první a zároveň poslední sestup do druhé ligy. Po roce se posílené mužstvo vrátilo do elitní soutěže a se střídavými úspěchy bojuje v první lize nepřetržitě již devětadvacátou sezonu. SK Sigma Olomouc se vypracovala v přední klub české kopané a to zejména díky výborné práci s mladými fotbalisty, které vychovává pro špičkové evropské kluby. Přestože svým rozpočtem patří Sigma do průměru nejvyšší soutěže, daří se jí modernizovat jak samotný stadion, tak i celý Andrův sportovní areál.
 
 
 
LHK Jestřábi Prostějov
Hokejový klub Jestřábi Prostějov je klub ledního hokeje, který je účastníkem 1. ligy. Vznikl již roku 1913, jako hokejový odbor SK Prostějov. Prostějov hrál 1. ligu od roku 1993 do roku 1998 kdy prodal licenci do HC Rosice. Hned rok nato (1999) však opět postoupil do 1. ligy. Tu ztratil opět v roce 2005 kdy sestoupil do 2. ligy. Jen rok nato opět postoupil do 1. ligy, ze které však po sezoně 2007/2008 definitivně sestoupil. V sezóně 2013/2014 ovšem vyhrál skupinu Východ a následně uspěl v baráži o 1. ligu a vrátil se tak do 2. nejvyšší soutěže. Současný klub Jestřábi Prostějov vznikl v roce 2004 jako nástupce HC Prostějov.
                                       http://www.lhkjestrabi.cz/