Vítězství v Edinburghu | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Vítězství v Edinburghu

Vítězství v Edinburghu

Datum: 15.4.2014

Centrum skotského Edinburghu se o víkendu proměnilo v závodní dráhu pro cyklisty - už podruhé tu byla připravena sprinterská trať do kopce. Oproti loňsku tvořil první část trasy asfalt a teprve cílová rovinka byla vydlážděna pěkně kluzkými kostkami.

Nejlepší jezdci ji zvládali pod 30 sekund.
Závodní úsek byl v obležení více než dvou tisícovek diváků, kteří byli zvědaví, jak si s kopcem poradí celkem 40 expertů Hill Chasers. Ti si museli v dopolední kvalifikaci vyjet večerní finále při účasti více než 200 přihlášených. Člen NUTREND Teamu Michal Prokop potvrdil roli favorita, zvítězil už ve kvalifikaci a porazil tak loňského vítěze Moynihana.
Formát závodu byl prostý, startovalo se po deseti závodnících a prvních pět jezdců vždy postoupilo až do super finálové jízdy, která se jede v pěticích. Pro Michala to byla už třetí účast na Red Bull Hill Chasers. V minulých letech měl bohužel smůlu s technickými závadami - loni přetrhl na startu kazetu a předloni zase řetěz. Tentokrát se však závod obešel bez komplikací a Michal konečně vyhrál v čase 00:27:579 před favorizovaným Liamem Moynihanem a Andrewem Youngem, který skončil třetí. „Konečně se mi podařilo po dvou neúspěšných ročnících zvítězit,“ řekl po závodu náš borec. „Atmosféra byla úžasná a lidé nás neskutečně hnali do kopce. Mám toho plný kecky, 4X kolo není ideální volba, nohy bolely, chtělo se mi zvracet, ale vyšlo to! Ten formát je opravdu ojedinělý, kde jinde můžete závodit proti silničářovi, bikrosákovi nebo crosařovi...?!"


Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist