Vítězem Premier cupu je pražská Sparta | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Vítězem Premier cupu je pražská Sparta

Vítězem Premier cupu je pražská Sparta

Datum: 17.4.2014

Ve dnech 10. – 13. dubna se v mládežnickém centru Sparty uskutečnilo finále Nike Premier cupu 2014. Společnost NUTREND byla partnerem této akce a všem členům pěti nejlepších týmů turnaje věnovala své sportovní lahve.

Dvacet nejlepších klubů z České a Slovenské republiky v kategorii U15 sehrálo 64 napínavých utkání. Vítěz však mohl být jen jeden. Ve finále jsme se dočkali česko-slovenského souboje Sparta Praha vs. Slovan Bratislava. Ani jeden tým dosud tuto trofej nevyhrál. Do utkání proto oba týmy vstoupily opatrně a dlouho to vypadalo, že by nemusel padnout žádný gól. Vše se však změnilo těsně před poločasem, kdy sparťaň Frýdek vstřelil rozhodující gól. V druhém poločase si Sparta hlídala náskok, a když její gólman zlikvidoval poslední šanci Slovanu, mohla radost hráčů Sparty po výsledku 1:0 propuknout naplno.

„Byl to velmi náročný turnaj, jsem hrozně rád, že jsme jako první sparťanský tým v historii zvítězili,“ řekl při závěrečném ceremoniálu Kristián Frýdek, nejlepší hráč turnaje a syn bývalého reprezentanta ČR Martina Frýdka. Sparťané udělali velkou radost nejen rodinnému klanu Frýdků, ale také dvěma hráčům prvoligové Sparty - Tomášovi Vaclíkovi a Costovi. Ti přišli finalisty náročné soutěže pozdravit a před finálovým zápasem byla dokonce uspořádána jejich autogramiáda. Uvidíme, jak se sparťanským mladíkům bude dařit v evropském finále Premier cupu, jež se uskuteční první květnový víkend ve Vídni. Určitě jim všichni budeme držet palce!
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist