Velká posila silových sportovců | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Velká posila silových sportovců

Datum: 27.5.2014

Očekávat ideální nárůst bez vyváženého přísunu kvalitních sacharidů je jako snažit se vyfoukat si na moři vlny k surfování. Hardcore kulturisté a jiní výkonnostní siloví sportovci to moc dobře vědí, proto se dnes sacharidovo-proteinové suplementy těší obrovské popularitě. Mezi špičku ve své kategorii patří sachariďák Compress B.I.G. z nové řady Compress Expand od Nutrendu. Proč?

Odpovědí je jeho naprosto našlapané složení. 64% vyvážených, dokonale vstřebatelných sacharidů a 26% špičkových proteinů. Během dlouhotrvajícího tréninku dokážete zásoby svalového glykogenu totálně vyčerpat. Svaly kulturisty pak připomínají vyždímanou houbu, mohutně nasávající veškeré živiny - glukózu a aminokyseliny. V prvních dvou hodinách po tréninku bychom tělu měli dodat minimálně jeden gram kvalitních sacharidů na jeden kilogram tělesné váhy. A právě zde nastupuje ultimátní účinek nového Compress B.I.G.
Jeho nejsilnější nutriční stránkou je speciální a osvědčená kombinace proteinů NitroPeptide Protein Blend a hlavně jedinečný sacharid izomaltulóza (Palatinose™). Má stejnou energetickou hodnotu jako glukóza, ale nezpůsobuje nadměrné zvýšení glykémie. Mnohaleté výsledky a vědecké výzkumy řadí izomaltulózu na absolutní špici. Díky vysokému energetickému potenciálu tělu dodává nezbytnou energii, která po cvičení zabezpečuje potřebné doplnění svalového glykogenu a efektivní nastartování kvalitní regenerace. Compress B.I.G. je obohacen o vitaminy, inulin a kolostrum, které svými jedinečnými vlastnostmi podporuje další růst svalové hmoty. Neobyčejná kombinace a velká posila pro pokročilé sportovce, kteří upřednostňují preciznost, vysokou funkčnost a obsah účinných látek.
B.I.G. navíc přidává další nezbytné složky pro maximální efekt náročného tréninku: 6000 mg aminokyselin BCAA a 3000 mg L-glutaminu. Díky tomuto našlapanému složení získáváte skutečně silný předtréninkový nápoj (lze jej konzumovat již během strečinkové fáze) umožňující dosažení větších výkonů bez negativní bílkovinné bilance. Jak už je u Nutrendu standardem, Compress B.I.G. také skvěle chutná. Můžete si vybrat ze široké nabídky lahodných chutí: vanilka, banán, čokoláda+kakao, pistácie a jahoda. Compress B.I.G z prémiové řady Compress Expand – řady pro ty, kteří to s kulturistikou myslí vážně - je vynikajícím pomocníkem sportovců usilující o nárůst svalové hmoty a síly i tam, kde běžné doplňky stravy nepomáhají. To proto, že kombinace mnohaletých výzkumů a ideálního složení je pravidelně potvrzovaná skvělými výsledky.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist