ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!! | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

ŠOK! JIŘÍMU JEŽKOVI BYLA UKRADENA TÉMĚŘ VŠECHNA KOLA!!

Datum: 13.3.2014

Absolutní šok a bezmoc. Po návratu z náročného dvacetidenního soustředění čekala na člena NUTREND Teamu Jiřího Ježka šokující zpráva. Jeho sklad kol a cyklistického materiálu byl vykraden!

Zmizelo pět kompletních kol DURATEC, připravený závodní silniční speciál DURATEC Cult na sezónu, spousta nových komponentů a vybavení, galusky, čistící kosmetika a oleje… Prostě Jirka přišel téměř o všechno materiálové vybavení na nastávající závodní období.

“Je to zoufalství. Člověk se vrátí ve tři ráno unavený z náročného třítýdenního soustředění a čeká ho takováhle zpráva… Je to strašné. Zůstalo mi prakticky jen tréninkové kolo, které jsem měl s sebou na Mallorce a pak dráhový speciál, který byl čirou náhodou jinde. Jinak je všechno pryč! Ta škoda je obrovská…”, říká smutně a zároveň naštvaně náš nejúspěšnější paralympionik.

“Je mi jasné, že kola s veškerým materiálem jsou už pravděpodobně někde v nenávratnu za hranicemi, ale kdyby přeci někdo nějakou náhodou na něco podezřelého narazil, kontaktujte nás prosím na mých stránkách www.jirijezek.cz, (kde je i podrobnější popis ukradených věcí) nebo přímo Policii ČR. Díky moc! Je to pro mě a pro všechny, kteří mi pomáhají, velká rána a komplikace, ale slibuji všem, kteří mi fandí, že se tím nenechám srazit na kolena!”, dodává odhodlaně Jirka. 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist