Seminář kulturistiky a fitness v NUTRENDU | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Seminář kulturistiky a fitness v NUTRENDU

Seminář kulturistiky a fitness v NUTRENDU

Datum: 10.9.2014

Uplynulý víkend patřil bezesporu kulturistice a fitness. Konaly se totiž hned dva semináře, které organizují a vedou člen NUTREND Teamu Martin Mester a odborník na kulturistiku Slávek Vinogradov.

Cílem celého semináře bylo odpovědět na dotazy: Jak nabrat svalovou hmotu? Jak se zbavit tuku? Jaké jsou zkušenosti těchto sportovců z oblasti posilování? Jaké jsou sportovní zážitky z přípravy na závody atd. Po pražském semináři nabrali Martin se Slávkem směr Olomouc a druhý ze seminářů se konal právě tam - a to přímo v sídle společnosti NUTREND.

105 nadšených účastníků, mezi kterými nechyběla ani další členka NUTREND Teamu Maria Pomerantseva - to je nedělní bilance již čtvrtého semináře. "Myslím, že to byl nejlepší ze všech seminářů, který jsme zatím dělali.Už samotné sídlo společnosti Nutrend všechny ohromilo. Každý dostal tašku plnou skvělých produktů od NUTRENDU. Bylo to opravdu moc zajímavé - příjemné povídání o dietách a tréninku, přípravě na závody atd. Děkuji NUTRENDU za skvělou podporu, moc si toho vážím," nešetřil Martin Mester slovy chvály, které si přímo na místě vyslechla i majitelka společnosti Martina Zedníková.

 
 
 
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist