Rekordní Sporťáček - 126 stanovišť, 10 000 lidí, skvělí hosté, maximání spokojenost | Nutrend Supple

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Rekordní Sporťáček - 126 stanovišť, 10 000 lidí, skvělí hosté, maximání spokojenost

Rekordní Sporťáček - 126 stanovišť, 10 000 lidí, skvělí hosté, maximání spokojenost

Datum: 9.9.2015

V sobotu 5.9. proběhla již letošní třetí zastávka festivalu Sporťáček, která se uskutečnila ve Sportovním areálu Hamry Braník v Praze. Hned po poledni byl vyhlášen český rekord v počtu sportovních aktivit na jednom místě. Děti a jejich rodiče si mohli na festivalu vyzkoušet sportovní činnosti na přesně 126 stanovištích jednotlivých klubů a sportovních svazů.

Mezi sportovišti nemohl chybět jededn z hlavních partnerů - společnost NUTREND se svým stánkem, která na místě nabízela výživové poradenství pro celou rodinu. Zájemci mohli vyzkoušet ochutnávku nových produktů.
A že si to všechno měl kdo zkoušet – vždyť další maximum, které se v příjemném počasí na břehu Vltavy stanovilo, je to Sporťáčkovské, a sice v počtu lidí. Osm tisícovek návštěvníků a na dva tisíce vystupujících a hostů, to dává dohromady ohromující číslovku 10 000. Sporťáček na ni dosáhl už v pátém roce své existence.
Jak by jim to šlo v jiném odvětví než v tom, v němž vynikají, si vyzkoušely  dvojnásobná česká rekordmanka v plavání Anna Kolářová a pětinásobná neslyšící lyžařská šampionka z poslední deaflympiády Tereza Kmochová. Obě zaujala lukostřelba. Různé disciplíny si prošel třeba i úspěšný kajakář Jiří Prskavec. „Sporťáček je skvělá akce,“ nechal se pak slyšet.
Vedle něj bavil děti ukázkou svých kousků a nadupaného stroje freestyle motokrosař Petr Pilát se svými mladými svěřenci. Během dne se zastavili, aby se alespoň podepsali či ukázali něco ze svého umění i další špičky ve svých oborech. Nejvyšší florbalový brankář, reprezentant Jan Barák či skateboardový vítěz světového poháru Martin Pek, dálková plavkyně Abhejali Bernardová a během turnaje, který hrála na Pankráci, přijela podpořit festival i čerstvá mistryně republiky v beachvolejbalu Kristýna „Kiki“ Kolocová. Na unikátní umělé ledové ploše od společnosti HFL Sports Group si pak s dětmi zabruslil krasobruslař Tomáš Verner a v plné výstroji dorazil otestovat mladé nájezdníky nadaný brankář hokejové Sparty Lukáš Langer.
Kdo se v sobotu do Braníka nedostal, má šanci letos navštívit festival sportu ještě příští sobotu 12. září v Brně a týden nato, v sobotu 19. září, v Plzni.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist