Rekordní návštěvnost seriálu KOLO PRO ŽIVOT | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Rekordní návštěvnost seriálu KOLO PRO ŽIVOT

Rekordní návštěvnost seriálu KOLO PRO ŽIVOT

Datum: 13.5.2014

Druhá štace seriálu Kolo pro život – Mladá Boleslav Tour Škoda Auto přilákala na své tři trasy a dětské závody obdivuhodný počet nadšených bikerů - v dospěláckých kategoriích to bylo více než 1200 závodníků a v dětských neuvěřitelných 450 malých nadějí.

Společnost NUTREND byla partnerem této akce a letos měla i své želízko v ohni - Pavla Boudného z týmu Česká Spořitelna - Specialized, který patří do týmu Radima Kořínka. Ten již tradičně podporuje právě společnost NUTREND.
V hlavním závodu na 56 kilometrů se odehrál očekávaný souboj borců Spořitelny (Boudný, Ulman) proti „zbytku světa“. Ten byl reprezentován zejména domácím matadorem Vencou Ježkem (IVAR CS AUTHOR TEAM), Jirkou Hudečkem (SYMBIO+ CANNONDALE), mladším z bratrů Fojtíků Janem (SYMBIO+ CANNONDALE) a dalšími českými top ridery. Předpoklady se tentokrát vrchovatě naplnily. V průběhu velmi rychlého závodu, kdy špička i v obtížných podmínkách atakovala rychlostní průměr 30 km/hod., se vykrystalizovala trojice, která dojela pohromadě až do cílové pasáže na louce. Tam nezadržitelně nastoupil „Grand Paolo“ Boudný a svým soupeřům nedal šanci. Na druhém místě dospurtoval Jirka a třetí byl Matouš Ulman. Ten v závěru hodně pomohl týmovému parťákovi a do spurtu už mu nezbylo tolik sil. Ženskou kategorii ovládla drtivým rozdílem více než jedenácti minut Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG Jablonec nad N.), naopak Denisa Stodůlková (Česká spořitelna-Specialized) musela až do samého závěru tvrdě o druhé místo bojovat s nakonec třetí Annou Šmídovou (Nilfisk ALTO pro cycling team).

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist