Půlmaraton v Olomouci | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Půlmaraton v Olomouci

Půlmaraton v Olomouci

Datum: 19.6.2015

Seriál běžeckých závodů Runczech bude mít v sobotu 20. 6. 2015 zastávku v Olomouci. Olomoucký půlmaraton patří mezi nejoblíbenější a druhý největší půlmaraton v České republice. V letošním roce bude mít navíc nálepku nejlépe obsazeného půlmaratonu světa. Na startu se postaví olympijský vítěz a dva světoví rekordmané – Stephen Kiprotich, Wilson Kipsang a Mary Keitany. Tato hvězdná trojice se málokdy potká při jednom závodě a v Olomouci se to podařilo.

Společnost NUTREND je partnerem celého Runczech seriálu a může se chlubit titulem Oficiální výživový partner. Pro letošní ročník si pro Vás NUTREND připravil několik novinek.
 
První novinkou je, že nás v Expu nenajdete jako NUTREND stánek, ale veškerý náš sortiment si můžete zakoupit ve stánku Sportisima. Sportisimo je partnerem celého Runczech seriálu a navíc je naším dlouholetým distributorem. Pro letošní rok jsme tedy zvolili tento model. Ve stánku Sportisima budou naše stojany naplněny všemi výrobky z Endurodrive řady. Můžete se tedy těšit i na novinku CARBOSNACK S KOFEINEM v sáčku, který je ideálním doplňkem právě pro olomoucký půlmaraton. U stojanů bude přítomen náš výživový poradce, tak neváhejte a přijďte pro rady.
 
Druhou novinkou je speciální občerstvovačka NUTREND. Na 10,5km ve Studentské ulici se běžci mohou připravit na notnou dávku energie. Na občerstvovačce bude k dispozici nejen pitný režim, ale také další NUTREND výrobky jako VOLTAGE ENERGY CAKE, MAGNESLIFE, CARBOSNACK a ENDUROSNACK.
Poslední novinkou je ENDURO NUTRIPACK. Ten si společně s ostatními novinkami od NUTRENDu můžete koupit právě na stánku Sportisima za speciální cenu.
 
Na sobotu se těšíme a věříme, že si všichni běžecký svátek uprostřed hanácké metropole s NUTREDEM užijete!

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist