První mistrovství Evropy v Enduru | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

První mistrovství Evropy v Enduru

První mistrovství Evropy v Enduru

Datum: 24.6.2015

Rakouský Kirchberg hostil historicky první mistrovství Evropy v Enduru. Michal Prokop, člen NUTREND Teamu, byl českým želízkem v ohni. Michal tajně pomýšlel na medaili, ale nakonec tam nepadla.

V blátivých a zčásti zasněžených čtyřech erzetách nakonec skončil devátý. V Kirchbergu se jezdci museli vypořádat opravdu s extrémními podmínkami, kdy na startech některých erzet ležel sníh a ve spodních částech se naopak borci brodili bahnem. Během celého závodu nakonec kralovali favorité, kteří si také domů odvezli zlaté medaile. V mužích zvítězil Jerome Clementz (FRA) a v ženách Anneke Beerten (NED).
 
"Konkurence byla obrovská a tak není špatné dojet v první desítce, trochu jsem si sice myslel na první pětku, ale i tak spokojenost. V poslední erzetě mě zradila technika, zalepil se mi řetěz bahnem a nemohl jsem téměř šlapat. Energeticky jsem se cítil výborně. Zase se mi skvěle osvědčil ENDUROSNACK od NUTRENDu. To je moje energetická zbraň. Na příštím ME to bude cinkat,“ je přesvědčený Michal Prokop.
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist