Proteinový oblíbenec s novou tváří | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Proteinový oblíbenec s novou tváří

Datum: 14.5.2014

Můžete v posilovně třeba začít bydlet, ale pokud svaly nezásobíte látkou potřebnou k jejich růstu, jen marníte čas. Přísun kvalitních bílkovin pro budování svalstva není luxus, ale nezbytnost. Proteinových produktů vychvalovaných reklamou do nebes je dnes na trhu spousta.

Pokud budu chtít v této záplavě zvolit to nejlepší, podívám se, s jakým produktem jsou nejvíce spokojeni lidé jako já. Není protein, který by byl díky své univerzální kvalitě a široké paletě vynikajících chutí oblíbený tolik jako WHEY CORE 100 z řady Power Active od společnosti Nutrend.

Produkty Power Active získaly nový design, ve kterém proteiny symbolizuje červená barva. Whey Core 100 se od svého brášky jménem Whey Core (dříve Whey Core 55) liší vyšším podílem bílkovin (80%) z kvalitních zdrojů WPC a CFM WPI s vysokým anabolickým efektem. Kouzelná kombinace syrovátkového proteinového koncentrátu a izolátu bez jakýchkoliv podřadných surovin předurčuje Whey Core 100 ke každodennímu použití s cílem nárůstu kvalitní a čisté svaloviny. S Whey Core 100 berete navíc dvě mouchy jednou ranou: Každá dávka obsahuje 5 gramů BCAA, esenciálních aminokyselin určených pro ochranu a budování svalové hmoty, její optimální regeneraci a růst.

Ruku na srdce: za svou námahu si zasloužíte být odměněni proteinem chutným a poctivým. Řada zámořských produktů má snížené standardy kvality - takové výrobky, připomínající těžko stravitelnou rozpouštějící se mouku, vám žádný labužnický zážitek nepřinesou. Vítěz slepých chuťových testů Whey Core 100 potěší i ty nejnáročnější bodybuildingové gurmány, vyskytuje se totiž v příchutích čokoláda+kakao, čokoláda+třešeň, vanilka, biscuit, ledová káva, banán, pistácie, jahoda, malina a borůvka. Pokud si chcete nebo spíš potřebujete dát proteinový koktejl, bude to hned, a ne až se prášek uráčí rozpustit. Zaručuje to výborná rozmíchatelnost Whey Core 100. Pěnu si také užijete spíše v koupeli, proto byla u produktu maximálně snížena jeho pěnivost.

Starý a poctivý Whey Core 100 získal novou tvář a svou masovou oblibu si nadále drží. Díky vysokému obsahu bílkovin a minimálnímu zastoupení sacharidů a tuků totiž představuje jeden z nejlepších doplňků, které můžete svým svalům dopřát. Whey Core 100 i Whey Core patří do rozšířené řady produktů Power Active - řady pro ty, co svou sílu aktivně využívají. Síla dokonalosti tohoto proteinu dlouhodobě vyhrává v kvalitě i oblíbenosti a na otázku „Jak chutná vítězství?“ nekompromisně odpovídá: jako Whey Core 100. Protože neexistuje lepší reklama než množství spokojených a věrných zákazníků.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist