Petr Vabroušek radí, jak získat tu správnou energii | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Petr Vabroušek radí, jak získat tu správnou energii

Petr Vabroušek radí, jak získat tu správnou energii

Datum: 21.9.2015

Petr Vabroušek patří ke sportovcům, kteří přesně ví, co dělají, a co potřebují, aby dosáhli absolutního maxima. Svoje tělo dokonale zná a je schopen jej vystavit extrémní zátěži, kterou by málokdo z nás jen stěží zvládl.

Vlastně bychom o takových výkonech asi ani nepřemýšleli. Desítky triatlonů každý rok, běžecké maratony, maraton na severním pólu a další neskutečné závody, to vše Petr během své sportovní kariéry každoročně absolvuje.

„Triatlon je pravděpodobně fyzicky nejnáročnějším sportem na světě, a pokud bych k němu nepoužíval to nejlepší, měl bych cestu za vítězstvím o poznání složitější. Nároky zde nejsou jen na závodní materiál, ale především na tělo sportovce, které musí být neustále zásobováno kvalitní energií a musíme se o něj správně postarat i po závodě pomocí dokonalé regenerace. A právě v tom mi pomáhají produkty od společnosti NUTREND, které používám již více jak 10 let,“ říká Petr.

Pokud vás zajímá, jakou sportovní výživu Petr během svých náročných závodů používá, koukněte na první díl malé video série. Dozvíte se, jaké výrobky NUNTREND jsou pro vytrvalostní sport ideální, v jaké kombinaci a v jakém množství.
V dalším pokračování se dozvíme, jak je to s v hodným pitným režimem, s tolik nepříjemnými křečemi a potřebnou regenerací, která by se neměla nikterak podceňovat.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist