Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů

Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů

Datum: 17.2.2014

Člen NUTREND Teamu a běžec na lyžích Lukáš Bauer má důvod k radosti. V závodu na 15 km volným způsobem zajel skvělé páté místo s časem 39:28,6.

Pro Lukáše se jedná o třetí nejlepší výkon na Olympijských hrách v jeho kariéře. "Super, velká spokojenost. Umístění je hodně blízko k medaili. Už před odjezdem na Olympiádu jsem připomínal, že jednoznačně nepatřím ke kandidátům na medaili a že by to byl velký zázrak," svěřil se Lukáš serveru sport.cz bezprostředně po překonání cílové rovinky.

Běžecká štafeta mužů 4 x 10 km ve složení Aleš Razým, Lukáš Bauer, Martin Jakš a Dušan Kožíšek si na své konto může připsat skvělé 8. místo. Před čtyřmi lety ve Vancouveru získala štafeta českých běžců na lyžích překvapivý bronz a po senzaci sahalo kvarteto liberecké Dukly i tentokrát. Martin Jakš vyrážel na třetí úsek na medailové pozici a netušil, jaké ho v cíli čeká překvapení. Během souboje s vražedným tempem přišla na svět jeho druhá dcera.

„Určitě se narodila během mého úseku, měl jsem cestou porodní bolesti,“ vtipkoval po fantastickém výkonu Lukáš Bauer, který si na druhé klasické části připsal vůbec nejrychlejší čas ze všech. Osmé místo je velkým úspěchem a společnost NUTREND všem sportovcům gratuluje!

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist