Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc

Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc

Datum: 19.5.2014

Olomoucká Šantovka patřila v posledních dnech pouze a jedině sportu. Akce Ostrov sportu a zdraví, která představila největší hvězdy sportovního nebe, se uskutečnila za vydatné podpory společnosti NUTREND.

V pátek zavítala do hanácké metropole dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobicu Olga Šípková. V obležení fanoušků se podělila o své zkušenosti, zážitky a rady, nechyběla ani autogramiáda a Olga samozřejmě nezapomněla navštívit NUTREND Store, který v olomoucké Šantovce patří k nejnavštěvovanějším obchodům vůbec.

Návštěvníci byli svědky i 3hodinového spinning maratonu, jehož tvářemi byli členové NUTREND Teamu Jiří Ježek a Jaroslav Kulhavý. Maratonu se zúčastnilo na 40 jezdců. Všichni závodníci dostali od NUTRENDU sportovní láhev, Endurosnack, Profigur musli, Voltage energy cake a Magneslife.

Fanoušci závodního týmu Buggyra, spozorovaného společností NUTREND, měli v kalendáři zaškrtnutou sobotu. Kromě setkání se členem NUTREND Teamu Davidem Vršeckým a jeho kolegy z Buggyry totiž měli návštěvníci možnost prohlédnout si závodní tahače a dokonce si do něj i sednout. Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek!

Neděle patřila dalšímu členovi NUTREND Teamu Petrovi Vabrouškovi, který měl na programu rozhovor, autogramiádu a besedu o svém fenomenálním závodu na Antarktidě.

Ostrov sportu a zdraví přiblížil návštěvníkům Šantovky sportovní disciplíny i jejich představitele mnohem blíž, než je lidé znají z novinových článků či televizních obrazovek. Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou v NUTREND Store v olomoucké Šantovce.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist