NUTREND Fantastic aerobic show | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ PL CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

NUTREND Fantastic aerobic show

NUTREND Fantastic aerobic show

Datum: 12.11.2014

I když sobotní počasí bylo sychravé a deštivé, v Podolí u Brna svítilo slunce. A to alespoň v hale, kde se konala poslední aerobicová akce roku 2014 - Nutrend fantastic aerobic show. Na 160 účastníků z České i Slovenské republiky to i tentokrát pořádně rozjelo!

Všichni si plnými doušky užívali profesionální a originální lekce, exkluzivní TOP lektory, přátelskou a pohodovou atmosféru, dokonalý servis i rozmanitou nabídku služeb a produktů.
 
Při zahájení věnoval Nutrend všem lektorům dárek v podobě balení ampulí SHLEHA a také všem účastnicím krásné šejkry NUTREND v růžové a zelené barvě - a aerobic show mohla začít.
 
Zahájila ji tradičně top lektorka Zuzana Švíková s dance aerobicem, exkluzivně byl poprvé na akci host z Itálie Alessandro Oliveri, který pokračoval lekcí Cardio Body a dal všem přítomným do těla! Lekcí dance step pokračoval opět exkluzivní host z Ruska Taras Klimov a byl velmi úspěšný svým projevem i samotnou lekcí na stepech. Dále byla na řadě Zuzana Švíková, tentokrát s Leou Grančič ze Slovenska, a jejich taneční show ve dvojicích, která sklidila obrovský aplaus.
 
Lea Grančič rovněž předvedla novinku Deep Work a na závěr Body art stretch. Alessandro Oliveri ještě zacvičil nádhernou lekci na stepech a Taras Klimov na závěr tančil s celou halou při dance aerobicu.
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist