Mistry s mistry v Praze | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Mistry s mistry v Praze

Mistry s mistry v Praze

Datum: 23.4.2014

O víkendu 19. - 20. dubna proběhlo čtvrté oblastní kolo soutěže Mistry s mistry tentokrát v pražských Letňanech. Soutěže se zúčastnilo 1200 závodníků a 800 diváků a toto kolo bylo výjimečné hned ze dvou důvodů.

Jednak proto, že kvůli velkému počtu soutěžících byla porota rozdělena do dvou panelů, aby se závody urychlily, a na ploše se tak sešli ti nejlepší ze světa sportovního aerobiku: Jakub Strakoš, Josef Vůjta, Igor Homolka, Gabriela Ziková, Daniel Komarov, Jan Novosad, Pavel Sirotek, Veronika Šindelářová, Tamara Jiříková, Tereza Tydlitátová, Tomáš Pinter, Veronika Kubíčková a Kristýna Faktorová. A zadruhé se v odpoledních hodinách uskutečnilo semifinále soutěže Česko-slovenská miss aerobik, v němž se vybíralo v kategorii Minimiss a Miss. Finále se uskuteční 28. června v Olomouci. NUTREND se stal hrdým partnerem finálového kola a zajistí všem účastnicím pitný režim a bohaté ceny pro vítězky. 
 
V Praze samozřejmě nechyběl ani stánek NUTREND, který byl neustále v obležení. Zájemci mohli ochutnávat nové hotové nápoje Isodrinx 750ml a koktejly T-meal fruity, tyčinky Denuts, Denuts crunch, Wellness oats cake, Street XL a Street XL fruity. Do hodiny byly vyprodány nové šejkry 700ml zelený a růžový, všechny tyčinky T-meal bar a Wellness oats cake, dále šly velmi dobře na odbyt energetické gely Endurosnack a Carbosnack. Během celého dne mohli zájemci na našem stánku vyplňovat slosovatelné anketní lístky o skvělé ceny, jež věnovala společnost NUTREND. Tašky byly pak předány výhercům během velkého vyhlášení na ploše před zraky všech diváků.
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist