Mamed Khalidov | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Mamed Khalidov

Mamed Khalidov

Datum: 21.2.2014

Mám rád řadu výrobků Endurodrive, ale také používám produkty, které podporují nárůst svalové hmoty a silový trénink. Vše záleží na tom, jaký druh tréninku právě dělám.

VÍTĚZSTVÍ JE SKVĚLÁ ODMĚNA

Disciplína: MMA (Mixed Martial Arts - smíšená bojová umění)
Tým: MMA Arrachion Olsztyn
Nejlepší výsledky: všechny zápasy, které vyhrál
Web: http://khalidovmamed.pl/
Facebook stránka: https://www.facebook.com/MMAmedKhalidov

Začátky a první úspěchy: Během posledního roku jeho studia byl v roce 2004 v Olsztynu založen MMA Arrachion Olsztyn klub. Bojová umění Mameda vždy fascinovala a mnohé z nich i trénoval. Když se dozvěděl o MMA, rozhodl se vyzkoušet i tento sport. A již od prvního tréninku věděl, že přesně to chce v životě dělat!

Zkušenosti s výrobky Nutrend: „Nutrend má velice dobré výrobky a můj organismus je výborně přijímá,“ říká Khalidov, který si nedovede představit sport na profesionální úrovni bez výživových doplňků. Při tolika tvrdých trénincích je nutné tělo podporovat, dodat mu energii a dobře je zregenerovat. „Mám rád řadu výrobků Endurodrive, ale také používám produkty, které podporují nárůst svalové hmoty a silový trénink. Vše záleží na tom, jaký druh tréninku právě dělám.“

Vhodný jídelníček: Stačí jíst zdravě, dát tělu potřebnou energii a hodně pít.

Příprava na závody: Trénuje dvakrát denně šestkrát do týdne. Každý trénink trvá asi dvě hodiny, ale záleží to i na jeho trenérovi a na tom, co právě dělají. „Každý můj trénink je velmi odlišný a svou roli v něm hraje také konkrétní období přípravy na boj. Dopoledne obvykle pracujeme na technice a odpoledne je to cvičení o síle.“ Mamed nemá nejoblíbenější boj, všechny souboje jsou pro něho důležité a každý mu přináší cenné zkušenosti. „MMA mi dává hodně spokojenosti a vítězství je skvělá odměna za veškerou námahu,“ dodává Khalidov.
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist