Kuriózní úraz Martina Kolomého | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Kuriózní úraz Martina Kolomého

Kuriózní úraz Martina Kolomého

Datum: 13.1.2015

Kategorie kamionů má za sebou historicky první maratónskou etapu. Posádce Martina Kolomého se nevydařila úplně podle představ, i tak si ale TATRA Buggyra Racing tým, sponzorovaný společností NUTREND, v průběžném pořadí polepšil již na osmou příčku. Kolomého to však stálo jazyk!

„Dnes byly opět duny, ale tentokrát myslím, že jsme se s nimi poprali lépe než včera. Malé zdržení jsme měli akorát na jedné z nich, na kterou jsme se vyhoupli, že se rozhlédneme, abychom viděli, kam dál jet. Bohužel se ukázalo, že to nebyla duna, ale pískem zasypaná skála. To byla taková rána, že jsem si prokousnul jazyk a prasklo nám i čelní sklo. Trochu jsme tam pak uvízli a museli jsme hrabat, ale nakonec nám ta etapa docela vyšla,“ uvedl po příjezdu do bivaku Martin Kolomý, který po osmé etapě ztrácí na sedmého Van Vlieta necelé čtyři minuty a náskok šestého Staceyho se rovněž zmenšil na necelou hodinu.
 
Zajímavostí bivaku v Iquique je sjezd z pouštní hory ve výšce přes tisíc metrů nad mořem, kde jezdci padají kilometr dolů a etapa končí přímo u bivaku v úrovni moře. Enormně náročný sjezd je oblíbeným místem nejen mezi posádkami ale i diváky, kterým se zde naskýtá nevšední podívaná. „Ten sjezd byl famózní, hlavně pro celý tým, který tak měl vlastně poprvé možnost vidět kluky v akci, jelikož se končilo přímo v bivaku a měli jsme nádherný výhled na celý sjezd. Jen to čekání, než se Martin vyhoupne na horizontu, bylo úmorné, ale nakonec to kluci zvládli perfektně a byl z toho další posun dopředu,“ uvedl manažer týmu TATRA Buggyra Racing Jan Kalivoda.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist