Kulhavý léčí zraněné koleno produkty od NUTRENDU | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Kulhavý léčí zraněné koleno produkty od NUTRENDU

Kulhavý léčí zraněné koleno produkty od NUTRENDU

Datum: 19.2.2014

Ještě minimálně 14 dnů potrvá, než olympijský vítěz a člen NUTREND Teamu Jaroslav Kulhavý, který se zotavuje po zlomenině kolenní čéšky, bude schopen první tréninkové zátěže.

Jára denně podstupuje upravený tréninkový model, který má pomoci udržet zdravé části těla v odpovídající kondici. Kromě posilovacích cviků na horní část těla Jarda také udržuje nepostiženou nohu v pohybu na trenažeru a pro vytrvalostní zátěž používá handbike. Pro urychlení rehabilitace špatně se hojícího zranění používá Jarda švýcarský elektrostimulátor Compex a nedílnou součástí léčby jsou také osvědčené tablety Flexit Gelacoll od společnosti Nutrend.

„Samozřejmě se snažím každý den alespoň hodinu cvičit a trochu zatížit zdravou nohu. Také jezdím na handbiku, což je super, že se dostanu ven. Každopádně i tak je pauza hodně nepříjemná. Dva měsíce kvalitního tréninku jsou pryč a já budu muset začít od nuly, dostat se opět na závodní váhu a hlavně vyrovnat všechny disbalance, což bude trvat pár měsíců. I tak věřím, ze bych měl být nachystaný na MS v Maratonu“ prozradil Jarda.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist