Kolo pro život dojelo do cíle | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Kolo pro život dojelo do cíle

Kolo pro život dojelo do cíle

Datum: 1.10.2014

Klokočůvek u Oder přivítal v sobotu 27. září finále seriálu Kolo pro život. Kultovní cyklistický závod, již tradičně sponzorovaný společností NUTREND, zde úspěšně uzavřel letošní sezónu.

Boj o originální trofej z Oderské Mlýnice svedly letos stovky cyklistů z celé republiky. Počasí ukázalo v Odrách svou laskavou podzimní tvář a sluneční paprsky ozářily útulný areál přeplněný k prasknutí. Zcela unikátní byl tentokrát výjezd na Mlýnici, který se nachází v bezprostřední blízkosti areálu a tudíž není problém dojít do největšího stoupání a povzbuzovat.

Po prvním kole se vytvořila v areálu pětičlenná skupina, která vjela do stoupání. Z ní však hned na úpatí kopce vyrazil Kristián Hynek (Topeak Ergon Racing Team), který zjevně toužil po prémii, která se tentokrát nacházela zhruba v polovině stoupání. Jeho záměr neunikl pozornosti dobře jedoucího Honzy Strože (Ivar CS Author Team), připojil se k němu a společně nasadili tempo, kterému zbylá trojice nedokázala konkurovat. V ní zůstali Václav Ježek (Ivar CS Author Team), Michal Bubílek (Kellys Bike Ranch) a Jan Rajchart (Specialized Nutrend). Po zbytek závodu vedoucí duo příkladně spolupracovalo a vytvořilo si zásadní náskok na trojici pronásledovatelů. I proto, že na trati už nebylo žádné ultra těžké stoupání, boj o vítěznou trofej se odehrál až v cílové rovince. O pověstná prsa byl na pásce první Honza Strož a dosáhl tak letošního druhého vítězství v seriálu. I o třetí místo nakonec bojovala trojice v samém závěru. Zkušenosti prokázal veterán bikových tratí Venca Ježek, těsně druhý přijel Michal Bubílek, následovaný překvapením závodu, teprve osmnáctiletým členem NUTREND Teamu Honzou Rajchartem.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist