Juniorka Průdková zvítězila | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Juniorka Průdková zvítězila

Juniorka Průdková zvítězila

Datum: 29.4.2014

Druhé kolo Pražského MTB poháru, jehož je NUTREND partnerem, se jelo 27. dubna v Řepích a po dlouhé době si jezdci v Praze užili závody bez přívalových dešťů. Vlídné počasí tak významně pomohlo k testu tratě, na níž se v červenci pojede národní šampionát horských kol.

V závodě kategorie Elite mužů zvítězil Jiří Novák (Betch.nl Superior Bart Brentjens MTB Team) před Janem Nesvadbou (Superior Rubena Team) a Tomášem Paprstkou (Remerx Merida team Kolín).

„Děkuji reprezentačnímu mechanikovi Zbóňovi, že mi před závodem povolil zadní brzdu, takže se mi jelo velmi lehce,“okomentoval s úsměvem Jirka své bezprostřední pocity po projetí cílem a dodal: „Byla to velmi jezdivá a náročná trať. Myslím si, že tady bude atraktivní mistrák pro závodníky i pro diváky.“ Druhý muž v cíli Jan Nesvadba tento názor jen potvrdil, „Pořadatelé v Řepích odvedli obrovský kus práce, bude to vážně těžký mistrák...rychlá trať.“

Ve stejném čase odstartovaly do závodu ženy, juniorky a kadetky. Talentovaná juniorka Barbora Průdková z týmu NUTREND Specialized Racing slavila v cíli vítězství nejenom ve své kategorii, ale také mezi ženami celkově. Dramatický závod juniorů pak pro sebe rozhodl v cílovém sprintu bratr Barbory, Matěj Průdek (Bike 2000).

Závod v Řepích se jel také jako mistrovství České republiky neslyšících cyklistů. Mistrovský trikot si z Prahy odvážejí Jan Čapek a Renata Šuláková, oba SK SKIVELO neslyšících Olomouc.

Další, v pořadí už třetí závod Pražského MTB poháru, se pojede v neděli 4. května v lokalitě Praha - Kbely a zajímavostí je, že bude také mistrovstvím České republiky novinářů.
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist