Hydratace plná živin pro moderní gladiátory | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Hydratace plná živin pro moderní gladiátory

Datum: 28.5.2014

Ne každý má na to vstoupit do arény. Současní kulturisté mají s historickými gladiátory něco společného – kromě základního požadavku absolutní fyzické zdatnosti je to i směs nepochopení a respektu ze strany obyčejných lidí.

Kvůli ní je občas těžké, ale zároveň zcela zásadní, zůstat plně koncentrovaný. To, co někdy dělí dobrý trénink od skvělého je totiž právě koncentrace, plné soustředění na každý cvik, každé provedení každého jednotlivého opakování. Chybějící energie a žízeň mohou soustředění cvičence pořádně rozhodit, proto potřebujete zůstat hydratovaní a vyživovaní děj se co děj.

Okamžitý příval energie a živin, bez čekání, teď a tady. Speciální nápoj GLADIATOR z prémiové řady Compress Expand je určen pro hydrataci organismu a k dodání účinných suplementů nejen v průběhu fyzického výkonu. Obsahuje 3000 mg větvených esenciálních aminokyselin BCAA a navíc je obohacen o 1000 mg L-argininu, který přispívá k tvorbě oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý se podílí na rozšíření a uvolnění cév, aby živiny do svalů mohly pochodovat v zástupech. BCAA zvyšují hladiny energie při sportovním výkonu díky snadné přeměně na glukózu, chrání svaly před devastací díky „úspoře“ vlastních větvených aminokyselin a jsou základem rychlejší regenerace organismu po ukončení zátěže při oddalování pocitu únavy.

Ve většině kultur bojovníci používali a stále používají látky, které mají stimulující efekt. Ani gladiátoři nebyli výjimkou, aby předešli vyčerpání a zranění a aby dodali svému boji na intenzitě, měli své stimulanty vždy připravené. Moderní bojovník posilovny má po ruce nápoj Compress Gladiator v půl litrovém balení k popíjení po celou dobu tréninku. Aby koncentrace zůstala tam, kde je jí potřeba, aby svaly zůstaly chráněné a organismus hydratovaný a plný energie. Vyzkoušeno na náročných.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist