Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM! | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM!

Hvězdné září aneb Dobij si energii s NUTRENDEM!

Datum: 1.10.2014

V sobotu 27. září se v Brně-Podolí rozsvítily ty nejzářivější hvězdy. Setkalo se zde na sto padesát žen z České i Slovenské republiky, které svou pozitivní energií naplnily celou sportovní halu. Všechny účastnice získaly pitný režim od společnosti Nutrend v podobě vody NUTREND AQUA + tyčinky NOVINKA Mixli.

V Brně zářily nejen účastnice akce, ale také top hvězdy aerobiku - exkluzivní host Gil Lopes předvedl taneční aerobik a stepy, jako vždy úžasná Zuzka Švíková opět excelovala s dance aerobikem a tentokrát měla i dance stepy. Milan Ondruš a Milana Adamka ze Slovenska se předvedli v tanečním double aerobiku a Jitka Miškářová byla v Podolí poprvé s lekcí Sttot Pilates.

Všechny lekce byly opravdu rozmanité a vyhovovaly široké škále účastnic, které přijely z celé ČR. Velká účast byla i ze Slovenska. Nechyběl doprovodný program, předtančení mažoretek SK Provo Brno a módní přehlídka nové kolekce podzim - zima 2014 od českého výrobce sportovní a fashion módy DRAPS Olomouc. Partneři úspěšnou akci dotvořili dokonalým servisem, nabídkou služeb i produktů a věnovali účastnicím hodnotné dárky.

Ženy celkově hodnotily akci jako jednu z nejlepších, které navštěvují, a už se těší na další, jež proběhne 8. listopadu. Nutrend fantastic aerobic show se uskuteční za významné podpory společnosti NUTREND a za účasti dalších hvězd aerobiku, k nimž patří Alessandro Oliveri, Taras Klimov, Lea Grančič a naše Zuzka Švíková.

 
 
 
 
 

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist