Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem

Exkluzivní seminář s Kaiem Greenem

Datum: 18.4.2014

Světoznámý americký kulturista Kai Greene coby oficiální ambasador soutěže Olympie Amateur Europe, jíž je společnost NUTREND hlavním partnerem, se v Praze v průběhu prvního červnového víkendu setká se svými fanoušky.

Bude pro ně připravena autogramiáda i Greenovo speciální exhibiční vystoupení, ale to není vše, na co se můžete těšit! V sobotu 7. června od 9:30 hodin totiž proběhne ve VIP prostoru Tipsport areny také Greenův exkluzivní seminář, který vám nabídne naprosto unikátní možnost promluvit si s jednou z největších kulturistických superstar. Greene účastníkům poodhalí své soukromí i tajemství, která stojí za jeho úspěchy. Po semináři bude navíc pro všechny připraveno pohoštění, jež si se svými fanoušky užije i sám kulturista, který je jednou z hvězd dokumentárního snímku Generation Iron. NUTREND zve na tuto výjimečnou událost všechny příznivce kulturistického sportu i samotného Kaie Greena.

„Bude to opravdu ojedinělá šance, jak se dozvědět věci z Greenova soukromí. Chceme fanouškům i závodníkům umožnit, aby v Praze zažili skutečně nezapomenutelné chvíle,“ říká Robert Speychal, výkonný ředitel pořadatele soutěže, Sportovního holdingu Praha. „I když moje účast v roli ambasadora Olympie Amateur Europe byla oznámena teprve nedávno, už se návratu do Prahy nemůžu dočkat. Vždyť naposledy jsem tu zvítězil na loňském EVLS Prague Pro! Na spolupráci se Sportovním holdingem Praha se těším, je to skvělá příležitost k tomu, abych pomohl ještě více zviditelnit kulturistický sport a fitness na starém kontinentu. Určitě si užijeme skvělou atmosféru, vždyť jde o Olympii,“ doplňuje sám Greene.

Více informací najdete na následujících webových stránkách:


Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist