Enduro X Race Sušice | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Enduro X Race Sušice

Enduro X Race Sušice

Datum: 11.5.2015

Sušický závod má jednu z nejhezčích tratí u nás! Jedná se o přírodní okruh, motající se po kopcích na dohled Sušice. Žádné hvězdicové výjezdy, stejné starty pro všechny rychlostky, prostě jedeš si na výlet a při něm tě několikrát změří.

Letos oproti loňskému roku přibyla jedna RZ, takže celkový počet se zastavil na čísle šest. Díky tomu poskočilo i celkové převýšení na 1450 metrů a to vše na 42 kilometrech

Nedělní start na hlavním sušickém náměstí byl opět ve velkém stylu, pod nafukovací bránou vyráželi jezdci vstříc dobrodružství. Ve startovce byly všechny české enduro hvězdy a dal se očekávat litý boj o přední pozice. Po šesti RZ v cíli opět na náměstí bylo jasné, že litý boj příliš nebyl, protože Michal Prokop na svém spešlu si převezl s evropské enduro série formu a v celkové součtu nadělil druhému Jirkovi Fikejzovi téměř půl minuty. Přéma Tejchman měl ztrátu na druhý flek tři sekundy.

V Sušici jsem ani nechtěl startovat, protože je to můj patý závod v řadě a tělo už potřebuje oddech. Ale nakonec jsem vyrazil, protože jsem na místní traily slyšel jen samou chválu. V průběhu závodu se mi nejelo moc dobře, únava z předchozích týdnů byla znát. Energii jsem naštěstí doplňoval NUTREND výrobky - Endurosnack gely a tyčinkou Power Bike Bar . V cíli jsem byl příjemně překvapen, když jsem vyhrál téměř s půlminutovým náskokem.”

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist