Dobrá regenerace a zdroje energie | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Dobrá regenerace a zdroje energie

Dobrá regenerace a zdroje energie

Datum: 11.1.2016

Kde najdeme více energie pro naše denní povinnosti a k tomu ještě sportovní aktivitu? Když už jste se rozhodli a dali si třeba předsevzetí do nového roku, nebo jste pravidelně sportující, ale chybí vám energie do cvičení?

     V takovém případě je potřeba zaměřit se na stravu, její složení a pravidelnost příjmu živin. Vzhledem k tomu, že lidské tělo se dokáže adaptovat na téměř jakoukoliv zátěž a situaci, mohli byste si položit otázku proč tak důkladně řešit stravu? Je to hlavně z toho důvodu, že příjem některých potravin komplikuje regeneraci, zpomaluje ji, nebo naopak tělu dodá energie příliš.
     V prvé řadě je třeba začít složením potravy v určité části dne. Jako první po probuzení nás čeká snídaně. Většina lidí na snídani nemá čas, a tudíž ji neřeší. Stačí jim po ránu káva a jedí až v zaměstnání nebo vůbec nesnídají. Poznáváte se v tom? Tak pozor je to velká chyba! Udělat si čas na snídani (a nejen na ni) je velmi důležité. Nařídit si budík o půl hodiny dřív, připravit si snídani a v klidu se najíst je pro někoho nemyslitelné, ale zkuste to. Budete překvapeni, jak se ten den budete cítit a že najednou více zvládáte.
     Pokud se Vám nebude dostávat času na přípravu snídaně, je tu řešení v podobě suplementu. Pokud se zaměříme na poměr živin v běžné snídani, zjistíme, že obsahuje 15-30% bílkoviny, 5-10% tuků a 55-75% sacharidů.
     Jako vhodná alternativa se nabízí použití instantní kaše B4 ACTIVITY, která je zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny ve formě syrovátkového proteinového izolátu. Bílkovina je v tomto produktu celkově zastoupena cca z 15%. B4 ACTIVITY je též nositelem vynikajícího zdroje sacharidů. Tím je převážně palatinóza (obchodním názvem isomaltulóza), která je pomalu vstřebatelným disacharidem. Energie dodaná touto formou je dlouhodobá a plnohodnotná. Dalším velkým pozitivem B4 ACTIVITY je obsah lecitinu jako zdroje tuku. Tento je velmi prospěšný pro podporu mozkové činnosti a mimo to je dalším zdrojem energie pro vaši denní činnost.
     B4 ACTIVITY je vhodným produktem i v období redukce tukové tkáně a zaměříme-li se na finanční stránku, tak ta odpovídá hodnotě běžné snídaně a mnohdy je i cenově výhodnější.

     Pokud patříte mezi silové sportovce, kteří požadují každodenní a vysoký příjem kvalitní energie, je zde pro vás řešení v produktu COMPRESS B.I.G. Tento přípravek je mimořádný v tom, že obsahuje až 26% kvalitního zdroje bílkoviny, převážné ve formě peptidů. Peptidy jsou mimořádně snadno stravitelné a nezatěžují trávicí trakt. Jako zdroj energie je i v tomto případě použita palatinóza (obchodním názvem isomaltulóza), která je pomalu vstřebatelným disacharidem. Energie z ní je dlouhodobá a plnohodnotná.
     To nejlepší z přípravku COMPRESS B.I.G. je vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA), které jsou v každé dávce zastoupeny po 6 gramech a aminokyseliny L-glutamínu, který obsahuje každá dávka po 3 gramech. Také je třeba uvést i obsah kolostra (mleziva), které podporuje imunitu a svalový růst. COMPRESS B.I.G. je díky těmto složkám výborným startem do nového dne pro každého silového sportovce.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist