Dětské cyklistické závody „Hledá se vítěz“ ve finále | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Dětské cyklistické závody „Hledá se vítěz“ ve finále

Dětské cyklistické závody „Hledá se vítěz“ ve finále

Datum: 26.9.2014

Minulá neděle patřila ve Vysokém Mýtě finále II. ročníku seriálu cyklistických závodů pro děti základních škol "Hledá se vítěz", které se uskutečnilo za podpory společnosti NUTREND.

Finálový závod byl kláním sportovně nejzdatnějších dětí, které se nominovaly z devíti nominačních závodů po celém Pardubickém kraji.

Samotného finále se zúčastnilo celkem 180 dětí. „S průběhem akce jsme spokojeni, zúčastnilo se ještě více dětí než minulý rok, počasí vyšlo na jedničku,“ říká ředitel závodu Vít Hospodka. „Je dobře, že děti chtějí sportovat. Když je bude cyklistika bavit, mají v našem regionu perfektní cyklistické vzory, jako jsou olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý nebo mistr světa František Sisr. Je zde také několik oddílů, které pracují s mládeží. V Poličce, ve Vysokém Mýtě nebo v Holicích jsou kvalitní podmínky a zázemí pro začínající mladé cyklisty. Smyslem projektu Hledá se vítěz je najít nové děti a talenty a to se celkem daří. Během celého seriálu, kterého se zúčastnilo přes 1000 dětí, jsme objevili celou řadu mladých talentů,“ doplňuje Jan Hlásecký.

Doprovodným programem finále ve Vysokém Mýtě bylo také zaměření se na bezpečnou jízdu v provozu a znalost dopravních pravidel ve spolupráci s BESIPem a střediskem volného času Mikádo Vysoké Mýto.

Hostem finále byl mistr světa a reprezentant České republiky v cyklistice, rodák z Chocně, František Sisr, který společně se starostou Vysokého Mýta Miloslavem Souškem předával nejúspěšnějším závodníkům ceny. Záštitu nad touto akci převzal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist