Cyklistický maraton pod křídly letadel | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Cyklistický maraton pod křídly letadel

Cyklistický maraton pod křídly letadel

Datum: 1.7.2014

Na vrchlabské letiště se první prázdninovou sobotu sletělo kromě desítky malých letadel a větroňů i přes 1300 letců na strojích šlapacích, aby letěli s větrem o závod. Rychlostní souboj by možná vyhrála letadla, ten početní však určitě ne.

Krkonošský závod potvrdil, že v rámci populární série Kolo pro život patří mezi těmi horskými k nejoblíbenějším a na start si opět našlo cestu o 200 závodníků více než v loňském roce. Společnost NUTREND byla partnerem akce a na místě měla dokonce 2 stánky - tradiční ENDURO a nově i stánek Active lifestyle. Oba byly neustále v obležení a návštěvníci i závodníci si nemohli produkty NUTREND vynachválit!

Skoro 400 malých závodníků neodradily ani ranní dešťové přeháňky a odpoledne už jim za odměnu svítilo sluníčko na ostatní hrátky a zábavu v areálu. Milým zpestřením byla dopolední autogramiáda úspěšného olympionika Ondřeje Synka. Podepisoval se i na trička Česko sportuje, které na tento závod dodal Český olympijský výbor. Ten poskytl seriálu Kolo pro život oficiální záštitu.

V horském terénu se opět potvrdilo, že když s výjezdy pomůže lanovka, horskou trasu přes 30 km zvládnou i celé rodiny s dětmi. Krásné pohledy na území Krkonošského národního parku, kam se normální člověk na kole neodváží a jízdu lanovkami na Žalý a Pláně si užilo přes 230 cyklistů. Třikrát tolik jich startovalo na závodních trasách B a C.

Na hlavní trase B, která měřila 50 kilometrů a měla převýšení 1801 metrů, se mezi muži poprvé radovala stáj Ivar CS - Author. Sedmý díl seriálu Kolo pro život Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto zcela suverénně vyhrál Jan Strož (Ivar CS - Author), který má v posledních závodech skvělou formu, před Martinem Splítkem (CS Specialized HK) a týmovým kolegou Václavem Ježkem, který prohrál boj o stříbro na cílové pásce. Na padesátikilometrové trati byla mezi ženami nejrychlejší Denisa Stodůlková (Česká spořitelna Specialized). Honza Strož naplno využil nepřítomnosti dvou elitních borců České spořitelny Specialized - Pavla Boudného a Matouše Ulmana, ale i Jirky Hudečka (Symbio+ Cannondale), kteří do Vrchlabí nedorazili.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist