Compress Expand vs. Power Active – dva rozměry kulturistiky | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Compress Expand vs. Power Active – dva rozměry kulturistiky

Datum: 24.6.2014

Dvě řady, dva prototypy cvičících, dva rozměry kulturistiky. Ti, kteří od svého těla vyžadují maximum i ti, kteří neustále posouvají své hranice, potřebují kvalitní a efektivní doplňky. Doplňky, které jsou vyrobené na míru jejich požadavkům.

Proto Nutrend přichází s novým rozdělením produktů pro bodybuilding do řad COMPRESS EXPAND a POWER ACTIVE. Nejrespektovanější česká firma díky přísným kritériím poskytuje zákazníkům dlouhodobě prvotřídní kvalitu. Kvalitu, která odpovídá konkrétním potřebám konkrétních lidí.

COMPRESS EXPAND je prémiová řada pro ty, co to s kulturistikou myslí vážně. Špičkoví sportovci a kulturisté vyžadují vysokou účinnost a precizní složení použitých surovin se zárukou výborné chuti. Chtít to nejlepší pro své tělo znamená požadovat jedinečné, specializované výrobky dovedené k technické dokonalosti. Chtít jen to nejlepší znamená dopřát si přepych v novém, luxusním designu vysoce žádaných přípravků jako Compress T.R.T., Brutus, Caliber Pump a mnoha dalších.
Typický uživatel produktů z řady Compress Expand má namířeno na prkna úspěchu. Má odvahu a touží vynikat mezi ostatními. Má velké sny a velkou vůli tyto sny naplnit. Compress Expand je řada vyzkoušená na náročných.

POWER ACTIVE je rozšířená řada pro ty, co svou sílu aktivně využívají. Lidé provozující bojové sporty, powerlifteři, fitness nováčci, ale i mladší sportovci co s posilováním začínají. Tito bojovníci všedního dne se orientují na formu, kondici a zdatnost – požadují to nejdůležitější pro své tréninky či závody a nacházejí to v oblíbených přípravcích jako Mass Gain, Whey Core, Glutamine, Tribulus Terrestris Turbo a dalších. Osvědčené výrobky s neustále vylepšovaným složením a designem, barevně rozlišené pro maximální přehlednost. Pokročilí i začátečníci na nich pravidelně oceňují výbornou chuť, možnost čerpat sílu a zlepšovat výkonnost.
Typický uživatel produktů z řady Power Active má svou cestu, vizi, a motivaci ji následovat. Má kuráž, a touží se cítit ve svém těle neporazitelný. Pouští se i do věcí, ze kterých má obavy, protože tváří v tvář překážkám věří sám sobě. Power Active je řada vyzkoušená na odhodlaných.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist