Buggyra závodila v Belgii | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Buggyra závodila v Belgii

Buggyra závodila v Belgii

Datum: 23.9.2014

Ve druhé sobotní jízdě dokázal na belgickém Zolderu vybojovat Adam Lacko třetí pozici. David Vršecký startoval do závodu po výpadku v první jízdě až ze sedmnácté pozice a v cíli bral body za sedmé místo. Tým Buggyra, sponzorovaný společností NUTREND, vybojoval druhé místo v poháru konstruktérů.

„Auto dnes fungovalo parádně. Byla to ve druhé jízdě přetlačovaná s Reinertem, ale nakonec je z toho třetí místo a druhá pozice mezi týmy,“ uvedl po závodě šťastný Lacko. Člen NUTREND Teamu David Vršecký neměl situaci jednoduchou, když po odstoupení v první jízdě startoval až jako sedmnáctý. Během prvního kola byl už dvanáctý a brzy se dostal na sedmé místo. Chybělo málo a David by se začal přetahovanou o další pozici. „V první závodní jízdě to nevyšlo, ale teď jsem si pěkně zazávodil. Předjel jsem deset soupeřů a ke konci jsem pomýšlel ještě na šestého Reinerta, ovšem na předjetí už nezbyl čas,“ uvedl Vršecký, který ve druhé jízdě tento víkend poprvé bodoval.

O českou hymnu se na závěr belgického víkendu postaral Adam Lacko, který dovedl v dramatickém závodě svoji růžovou Buggyru pod šachovnicový praporek jako první. Vršecký byl i přes zdravotní problémy dvakrát pátý.
„Upřímně jsem rád, že je to za námi. Celý víkend byl pro mě trápením a těším se domů do postele, abych se dal do pořádku. Teď jsem toho nemohl moc dělat. Přede mnou se jezdci dostali do kontaktu a já tak ztratil,“ dodal smířeně David.
V průběžném pořadí si Lacko s přehledem pohlídal čtvrtou pozici a Vršecký, který v sobotu ztratil pátou příčku, ji v neděli vybojoval opět nazpět. Tým Buggyra si nedělním vítězstvím v poháru konstruktérů pohlídal druhou pozici.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist