Buggyra bodovala v Asii | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Buggyra bodovala v Asii

Buggyra bodovala v Asii

Datum: 1.12.2014

Úspěchy týmu Buggyra v letošní sezóně zaujaly i organizátory čínské truck racingové série, kteří pozvali člena NUTREND Týmu Davida Vršeckého a jeho kolegy Adama Lacka a Martina Kolomého k poslednímu podniku místního šampionátu. Česká výprava nezklamala ani v Asii a přivezla si pohár za vítězství.

V Xiantianu se uskutečnil finálový závod sezóny oblíbené truckové série, kterou pravidelně navštěvují houfy nadšených diváků. Ti projevovali i velký zájem o piloty týmu Buggyra, kteří v souboji s vítězným týmem čínské série Zero mileage Lubricant zvítězili. „Musím říct, že jsme byli výsledkem velice překvapeni. Byla to spíš trať pro Martina, jelikož to bylo offroadového charakteru. Nakonec se nám s Adamem podařilo zajet společně takový čas, který nám zaručil vítězství," popisoval své zkušenosti David Vršecký.

Závodního programu se zúčastnil také Martin Kolomý, který návštěvu v Číně bral jako přípravu na nadcházející Dakar. „V pátek jsme se toho snažili co nejvíce najezdit, abychom se do toho dostali. Využil jsem příležitosti a trénoval na Dakar. Ta auta jsou hodně odlišná, takže se těžko srovnávají. Bylo vidět, že místní to mají hodně najeté a tak jsme nechtěli udělat ostudu. Závodilo se paralelně, což bylo zpestření,“ dodal Martin Kolomý.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist