Barz Warz Vyškov - Weighted Freestyle | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Barz Warz Vyškov - Weighted Freestyle

Barz Warz Vyškov - Weighted Freestyle

Datum: 12.6.2015

V sobotu 6. června se ve Vyškově uskutečnila akce s názve BARZ WARZ Vyškov, soutěž ve freestylu. NUTREND byl partnerem této akce a v jeho barvách se zúčastnil i člen NUTREND Teamu Patrik Semerák.

Freestyle se těší poslední dobou velkému zájmu především mládeže, která na sobě pracuje, posiluje s vlastní vahou těla na různých hrazdách, ale využívá také čehokoliv jiného, na čem je možné se přitáhnout nebo si prostě jenom zacvičit.

Výborně zorganizovaná soutěž přilákala i početné publikum a bylo se rozhodně na co dívat. Dokonce se předpokládá, že příští rok půjde o jednu z největších akcí v ČR a na Slovensku!
Patrik Semerák k tomu řekl: .. i přes lehké zdravotní problémy jsem postoupil z kvalifikace a v semifinále jsem svedl neskutečně vyrovnaný souboj s mým výborně připraveným soupeřem. Ani po dvou kolech a finálovém kole se nemohli rozhodčí rozhodnout, který z nás nakonec postoupí do finále. Nakonec nechali hlasování na divácích a ti rozhodli o dva hlasy pro mého soupeře, který nakonec celou akci ve Vyškově vyhrál.

Patrik i přes vyrovnaný průběh duelu nebyl se svým výkonem spokojený a chystá se teď makat ještě více, aby tyhle vyrovnané duely otočil ve svůj prospěch!

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist