Aerobicmania SUNDAY v Brně | Nutrend Supplements

THE POWER OF NUTRITION

Vyberte si Váš směr, nebo pokračujte dále...

E-SHOP
EN

DE CZ CN

Menu
Váš košík: 0,00 0

Aerobicmania SUNDAY v Brně

Aerobicmania SUNDAY v Brně

Datum: 12.8.2015

První srpnovou sobotu se uskutečnil tradiční letní Sun day aerobicmania plný mezinárodních i tuzemských prezentérů. I přes tropické počasí bylo možné strávit v útulných prostorách Univerzitního campusu v Brně skvěle lekce plné energie a inspirace.

Cvičilo se ve dvou sálech, takže učástníci si mohli vybírat z velké množství tanečních, aerobických, posilovacích či protahovacích lekcí.

V campusu zářily nejen účastnice akce, ale také top hvězdy aerobiku - exkluzivní prezentér Orazio Battiato předvedl total body workout, Milan Ondruš opět exceloval s dance M.O.ves a tentokrát měl i lekci funkčního tréninku FACTS, kde dal všem řádně do těla. Roman Ondrášek a Lenka Velínská se předvedli v tanečním double s lekcí Summer dance. Jejich hodina byla energická, zábavná, jedním slovem famózní. Výrazy ve tvářích všech přítomných vytvořily úžasnou atmosféru.

Po celý den se mohly účastnice posilnit na stánku NUTREND, kde všichni získali odborné poradenství ohledně spalovačů a pitného režimu a také vhodných svačin během dne.

"Velmi děkujeme za vaši podporu ve formě pitného režimu NUTREND AQUA SPORT 750ml. V takových vedrech se po vodě doslova slehla zem. Velmi si vážím naší spolupráce," vzkazuje pořadatel celého kongresu Roman Ondrášek.

Diskuse

NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Czech Republic
GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E, tel: +420 583 842 591, fax: +420 583 842 590, email: export@nutrend.eu

NUTREND D. S. is a producer of food supplements and foodstuffs intended for particular nutritional uses.

Copyright © 2006-2017 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist